امروز روز خوبی بود ,روز دانشجو . دیشب با چشم های اشک آلود به خواب رفتم ,صبح که بیدار شدم ساعت ۸ بود و کلاسم ۸:30 شروع میشد, شکم درد و سردرد داشتم اما خمیردندان روی مسواک و یه چپ و یه راست تمام,لباس پوشیدم و با ده دقیقه تاخیر رسیدم:/ و رفتم آزمایشگاه ,آخرای کلاس آزمایشگاه وقتی استاد حواسش نبود پیچوندم و خوابگاه دراز کشیدم و یه قسمت از گیم اف ترونز دیدم.آقای ط اسمس تبریک روز دانشجو رو که داد خیلی خوشحال شدم از اینکه حواسش بوده.عکاس دانشگاه هم عکسامو توی اردو  توی تلگرام واسم فرستاد,چند تا عکس از منظره های قشنگ هم فرستاد که نوشتم خوشگلن ,ریپلای زد خودت خوشگلی!!!! ,حذف کردم هیراد نبینه دردسر شه. 

دلم توی خوابگاه میگیره ,کافیه چند روز جایی نرم تا غم دنیا روی دلم تلنبار شه ,من از اون ادم هایی هستم که ناراحتیم ,شادیم ,هیجانم همیشه از صدام و صورتم مشخص میشه ,عموم که جمعه زنگ زد از صدام فهمید سرحال نیستم ,اصرار کرد شنبه بیاد خونه ,,,,منم شنبه زنگ زدم به زنش و خودمو به مهمونی دعوت کردم. همه رفتیم خونه مادر خانم عمو ,اتفاقا واسه نوشون هم کیک روز دانشجو مبارک گرفته بودن و کلی تبریک گفتن منم با کیکه عکس گرفتم:)

فردا صبح زود وسایلمو جمع میکنم میرم کتابخونه خوشگله دانشگاه و درس بخونم,امیدوارم یه روز بیام و بنویسم بالاخره سر از تخم در اوردم. یه روز به خودم گفتم حالا که جوونم حالا که ظریفم ,شکننده ام ,نیازمند حامی و تکیه گاهم ,,,شوهرم خوبه ها ,خیلی خوبه اما یکم خودخواهه. دلم میخواد به پسرای دنیا بگم اگر شوهر دختری هستین بیشتر مراقبش باشین,گرگ های بی رحم خیلی زیادن. .

شب بخیر 

۱۶ ام ,آذر,مبارکمون باشه

روز ,یه ,دلم ,هم ,خیلی ,های ,روز دانشجو ,و یه ,یه روز ,از صدام ,واسه نوشون

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تاسیسات ساختمان آموزش و راهکارهای آن اخبار محصولات پتروشیمی مداح حاج محمد زارعی *.* تیم نویسندگی فانوس *.* Educational blog مرجع اندروید ایران اخذ مشاوره و صدور گواهی نامه ایزو اخبار دنیا دوربین های کانن و نیکون سالن های صدر و چمران هنرهای دست یلدا